Szybkie darmowe wdrożenie mobiDziennika ze szkoleniem on-line

Zainteresowanym szkołom proponujemy darmowe wdrożenie oraz szkolenie on-line w zakresie uruchomienia wszystkich narzędzi potrzebnych do nauczania zdalnego i uproszczone procedury wdrożenia. System zapewnia najlepszą na rynku komunikację z uczniami i rodzicami oraz darmową aplikację mobilną.

Rozbudowana komunikacja

Najlepsza komunikacja z uczniami i rodzicami. Wiadomości z załącznikami bezpośrednio w systemie, a nie na zewnętrznych dyskach poza Polską. Potwierdzenia przeczytania. Możliwość pełnej komunikacji przez aplikację mobilną na telefonie bez dodatkowych opłat dla rodziców i uczniów. Szerokie uprawnienia dla dyrektora kto z kim może się komunikować.

Wsparcie dla zdalnej pracy

Bardzo rozbudowane funkcje wsparcia zdalnego nauczania. Możliwość przesyłania zadań domowych z terminem i zakresem. Zapisywanie pomocy i materiałów multimedialnych do lekcji bezpośrednio w rozkładzie zajęć, co może być przydatne w innych klasach i w przyszłości. Zebrane i wykorzystane materiały nauczyciele mogą zapisać sobie na przyszłość. 

Szybkie zdalne wdrożenie dziennika elektronicznego

Uproszczone procedury wdrożenia w kilku prostych krokach:

1) Prośba o kontakt za pomocą formularza 

2) Kontakt telefoniczny od naszego konsultanta i uzgodnienie warunków i szczegółów wdrożenia

3) Przekazanie szkole do akceptacji umów świadczenia usługi dziennika elektronicznego i powierzenia przetwarzania danych osobowych

4) Uruchomienie systemu i udostępnienie zdalnie

5) Zaczytanie/dodanie potrzebnych danych

6) Przeprowadzenie bezpłatnego szkolenia on-line

7) Bezpłatna pomoc techniczna i merytoryczna świadczona wszystkim użytkownikom przez moduł Wiadomości